Zákazníkům ze Slovenska nabízíme možnost objednávky přes e-mail s možností platby na eurový účet.

O mně

10155754_712276262164581_2726292452221606443_nlol

Už jako malé dítě jsem toužila být návrhářkou a rozhodla jsem si tento dětský sen splnit.
Vystudovala jsem vyšší odbornou textilní školu, obor design a konstrukce střihu ve Lvově (UA).Prošla jsem šitím na pásu, prací designérky a konstruktérky střihů a pozicí mistrové ve vyhlášeném módním salónu v Olomouci. Následovala práce krejčové na volné noze. Když ale zakázkové šití už nestačilo k realizaci mých kreativních nápadů, bylo na čase je představit širšímu okruhu zákaznic. Chtěla jsem nabídnout zákazníkům originální produkty s nadčasovým designem, které obohatí jejich šatník na dlouhou dobu. Založila jsem vlastní značku OK:KO Fashion, kterou jsem pojala jako protipól konzumního způsobu nakupování. Rada by jsem přispěla k návratu mody mezi užitné uměni. 

 

DSC_1369-2c2

 

 Díky vzdělání v oboru si dokážu poradit s výběrem látek a nakupuji je především u českých výrobců. Nedělám kompromisy ohledně kvality a neslevuji ze svých nároků kvůli ceně. Základy mých střihů jsou mnohokrát odzkoušené, některé ještě z dob zakázkové výroby, a proto vždy dobře sedí. Snažím se, aby měl každý nový model výrazný detail, který z tradičního kousku oblečení udělá designový. Každý kus mi projde rukama téměř od začátku až do konce. Většina modelů vzniká v limitovaných sériích a malých počtech. Proto šití kousků, které nejsou skladem, může chvíli trvat. 

 

DSC_1369-2c_banner

 

Zvláštní místo v mé tvorbě má spolupráce s výtvarníky a fotografy. Jejich práce nechávám profesionálně natisknout na úplety digitální sublimační technologii nebo kvalitním sítotiskem. V současné době kromě e-shopu najdete moje věci i v obchodech s autorskou módou a zúčastňuji se také design marketů po celé republice.

Budu ráda, když se OK:KO Fashion stane součástí i vašeho šatníku.

Oksana

Nové kousky, které si zamilujete:
https://www.okkofashion.cz/tvorba-2/sportovni-saty-contrast/
https://www.okkofashion.cz/saty-dlouhy-rukav/pouzdrove-saty/
https://www.okkofashion.cz/mikiny/elegantni-mikina/

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.