Spolupráce s umělci

Oksana-fotorem_1Oksana Chopyk

Oksana Chopyk (1966, Ternopil) je výtvarnice ukrajinské národnosti. Vystudovala prestižní uměleckou školu Greková v Oděse. Zúčastňuje se mnoha výstav na Ukrajině i v zahraničí. Její práce jsou vystavované ve veřejných a soukromých sbírkách na Ukrajině a v zahraničí. Je proslulá svými obrazy v technice batika. Kromě své tvorby se věnuje výchově mladých talentů. Vede soukromé umělecké studio StandART v městě Ternopil (UA).

 

 

dopdelePředloha pro tisk materiálu halenky a šatů Old Town a Old Town Gold

Ternopil. Město nad rybníkem. Malba na hedvábí. Vosková batika. V kompozici jsou použity nejzajímavější zákoutí starého města. Poprvé vystaveno na mezinárodní výstavě ve Lvově „Podzimní salon“ v roce 2015

 

 

 

 

dopdele2Předloha pro tisk materiálu halenky Autumn vibes a Autumn vibes (Gold)

Podzimní fantazie. Práce v technice voskové batiky poprvé vystavená na regionální výstavě děl učitelů uměleckých škol. Uloženo v soukromé sbírce.

 

 

 

 


Julja -portretremJulia Chopyk

Julia Chopyk (1989, Ternopil) je výtvarnice ukrajinské národnosti. Vystudovala design na univerzitě NULP ve Lvově, kde získala titul Magistra grafického designu. Vytváří branding pro značky zákazníků z celého světa a je spoluzakladatelkou art-studia "StandArt" v městě Ternopil (UA).

 

 

Julia Chopyk (1989, Ternopil) je výtvarnice ukrajinské národnosti. Vystudovala design na univerzitě NULP ve Lvově, kde získala titul Magistra grafického designu. Vytváří branding pro značky na celém světě a je spoluzakladatelkou art-studia "StandArt" v městě Ternopil (UA).


IMG_20200619_203052_388Anna Gottwaldová

Anna Gottwaldová (1999, Olomouc) je studentkou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, ateliéru Interaktivních médií, a absolventkou Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti, oboru grafický design. Mimo studium se věnuje fotografii, grafickému designu, kresbě a malbě a hře na hudební nástroj.